Profesionalita

Alkohol testery sú špecifické elektronické prístroje, ktoré sú vybavené viacerými funkciami, softvérom a rôznymi doplnkami. Orientácia v ponuke nemusí byť pre zákazníka jednoduchá. Vďaka dlhoročnej praxi s týmto druhom tovaru sa v ňom naozaj vyznáme a vieme zodpovedať každú otázku, čím vieme okamžite pomôcť.

Radi Vám pomôžeme s výberom a zodpovieme všetky otázky. Stačí len zavolať na naše telefónne číslo (033/ 20 25 002) od pondelka do piatku v čase od 08:00 do 16:00, alebo nám môžete jednoducho poslať e-mail na adresu objednávky@dreger.sk.

Predtým, než akýkoľvek prístroj zasielame, je u nás skontrolovaný, kalibrovaný a taktiež je otestovaná jeho funkčnosť. Robíme všetko pre to, aby bol prístroj ihneď po jeho vybalení pripravený na použitie a mal všetky vlastnosti, ktoré Vám na našej stránke prezentujeme. Spoľahnite sa na odborníkov a dostanete presne to, čo hľadáte a potrebujete.

Kúpou produktu z nášho sortimentu však naša starostlivosť o zákazníka nekončí. Ak už ide o veľkú firmu alebo jednotlivca, vždy sa snažíme spoločne nájsť to najlepšie riešenie, ktoré vyhovuje špecifickým požiadavkám a potrebám. Zabezpečujeme profesionálny servis a kalibráciu nami dodaných prístrojov, aby ste sa na ich funkčnosť mohli dlhodobo spoľahnúť. Preto Vám garantujeme, že budete s našimi službami spokojní.

Naša práca je pre nás záväzok a preto pristupujeme k Vašim požiadavkám zodpovedne.

Na základe Vašich ohlasov po nákupe a prípadne dlhodobo počas ďalšieho kontaktu napríklad pri potrebe kalibrácie sa snažíme naše služby neustále vylepšovať tak, aby ste boli s nami spokojní.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie