Drogový tester spoločnosti Dräger

V roku 2008 opätovne posunula spoločnosť Drägerwerk AG & Co. KGaA technologické hranice. Na trh prišli s novinkou – DrugTest 5000.

Dräger DrugTest5000 je v podstate prvý komplexný testovací systém, ktorý pracuje so vzorkami slín. V priebehu niekoľkých minút prístroj odhalí, či testovaná osoba berie drogy a aké to konkrétne sú. Samotný test je jednoduchý, hygienický a diskrétny.

Kompletný systém sa skladá z dvoch častí: z testovacej sady (DrugTest 5000 Test Kit) a z analyzátoru. Vďaka svojej jednoduchosti je s obľubou používaný policajnými jednotkami (pri dopravných kontrolách) na pohotovosti a taktiež sa využíva aj v rehabilitačných zariadeniach pre liečbu drogovo závislých.

Najväčšej obľube sa Dräger DrugTest 5000 teší v Kanade, kde je používaný policajnými jednotkami ako dôkazný prístroj pri trestnoprávnych konaniach. Tester je vhodný aj pre používanie v teréne, keďže toto zariadenie je plne automatizované a dá sa bezproblémovo dobíjať. Taktiež má funkciu regulácie teploty a zabezpečuje optimálny výkon v širokom rozsahu poveternostných podmienok. Dräger DrugTest 5000 prešiel technologickými vylepšeniami a bezproblémovo dokáže fungovať aj v klimaticky chladnejších krajinách ako je napríklad Nórsko, Rusko alebo aj Poľsko. Okrem Kanady je vo väčšej miere používaný aj v Anglicku, Austrálii a aj vo viacerých krajinách Európy.

Používanie tohto prístroja ukazuje že spoločnosť Drägerwerk AG & Co. KGaA vyrobila veľmi presný a spoľahlivý produkt, keďže výsledky sú veľmi porovnateľné s výsledkami z krvných testov.

 

A ešte si pokojne pozrite video o piatich veciach, ktoré by ste mali vedieť o Dräger DrugTest 5000: 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie