Opitosť 1,5‰ – 2,5‰

 
 
Domov > Simulačné okuliare > Opitosť 1,5‰ – 2,5‰
 

Opitosť 1,5‰ – 2,5‰

Tieto okuliare sú schopné simulovať stav opitosti spolu so zhoršenými svetelnými podmienkami za súmraku alebo brieždenia, čo z nich robí ideálnu pomôcku pre testy vodičských schopností v takýchto podmienkach.
Dodacia lehota
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Lifeloc
Kód produktu:123
Vaša cena: 155,00 €
Vaša cena: 155,00 €

Popis produktu

Okuliare opitosti simulujú:

  • zníženie bdelosti
  • predĺženie reakčného času
  • zmätenosť
  • zmenu vnímania hĺbky a vzdialenosti

Okuliare simulujú tiež zhoršenie periférneho videnia a s ním spojený zlý úsudok a rozhodovanie. Nasimulujú dvojité videnie, s ktorým sa spája aj slabá svalová koordinácia. Tieto účinky môže u mnohých ľudí vyvolať už pohárik alkoholu, ale tiež užitie drogy.

 

VYSKÚŠALI SME PRE VÁS:

Tieto okuliare simulujú hladinu alkoholu 1,5‰ - 2,5‰ pri zhoršených svetelných podmienkach. Okuliare vytvárajú dojem šera, ktorý je silnejší ako pri okuliaroch, ktoré simulujú 0,6‰ - 0,8‰ pri zhoršených svetelných podmienkach, ale viditeľnosť (čo sa týka množstva svetla) je stále dostatočná. Hĺbka a dĺžka je skreslená výrazne. Viditeľnosť smerom nadol je obmedzená. Videnie je rozmazané a často aj dvojité. Pohyb v priestore je náročný. Okuliare vyvolávajú mierny pocit závratu. Najlepší efekt je dosiahnutý pri použití v interiéri bez umelého osvetlenia.