Dräger Pac® 8500 H2S / CO

660 €
do 2 týždňov

Robustný Dräger Pac 8500 je prvý z radu PAC, ktorý dokáže merať dva plyny. Rýchla reakčná doba senzoru a výkonná batéria je zárukou bezpečnosti. Tento konkrétny detektor plynov meria nebezpečné hodnoty H2S a CO v okolí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka využitiu duálnemu senzoru dokážate merať nebezpečné koncentrácie daných plynov v okolí iba v jedinom zariadení. Meranie dvoch plynov zároveň taktiež znižuje časovú náročnosť. 

Dräger PAC 8500 má 360° alarm s rôznymi funkciami. Ak sa nameria koncentrácia nebezpečného plynu spustí sa vizuálny, zvukový a vibračný alarm. Dve blikajúce LED diódy zaisťujú, že alarm je viditeľný zo všetkých strán. Zvukový alarm dosahuje hodnotu až 90dB.

Indikátor D-Light signalizuje, že bola funkčnosť zariadenia otestovaná a zariadenie sa môže bezproblémov používať. Daný prístroj zvládne i extrémne podmienky - prevádzková teplota od -40°C do +55°C.

Veľký displej indukuje príslušnú koncentráciu plynu. Zobrazuje tiež ďalšie dôležité informácie, napríklad dobu prevádzky a aj akapcitu batérie. Podsvietený displej umožňuje bezproblémové čítanie informácii aj v tme.

Výkonný senzor v zariadení s krátkou reakčnou dobou t-90 zaisťuje rýchle reakcie. Okrem štandartných alarmov môžete nastaviť prahové hodnoty alarmov pre TLV (varovná prahová hodnota) a STEL (krátkodobý limit expozície).

Rozmery: 64x 84 x20 mm

Hmotnosť: 106 g

Životnosť batérie: min. 2 roky

Prevádzková teplota: od -30°C do +55°C

Prevádzkový tlak vzduchu: od 700 do 1300 hPa

Prevádzková vlhkosť vzduchu: 10% - 90% relatívnej vlhkosti

Merací rozsah O2: 0 - 25 Vol.-%

Hodnota alarmu A1 O2: 19,5 Vol.-%

Hodnota alarmu A2 O2: 23,5 Vol.-%

Merací rozsah CO: 0-2000 ppm

Hodnoty alarmu A1 CO: 35 ppm

Hodnoty alarmu A2 CO: 50 ppm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie