Dräger Pac® 8000 PH3

999 € 832,50 € bez DPH
Na dotaz

Robustný Dräger Pac 8000 je jednoplynový detektor. Rýchla reakčná doba senzoru a výkonná batéria je zárukou bezpečnosti. Tento konkrétny detektor plynov meria nebezpečné hodnoty PH3 v okolí.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dräger Pac 8000 uchováva záznamy o nameraných koncentráciách spolu s časom a dátom. S týmito dátami sa dá ďalej pracovať aj v počítači, kam ich stiahnete pomocou komunikačného rozhrania prístroja.

Detektor plynu má 360° alarm s rôznymi funkciami. Ak sa nameria koncentrácia nebezpečného plynu spustí sa vizuálny, zvukový a vibračný alarm. Dve blikajúce LED diódy zaisťujú, že alarm je viditeľný zo všetkých strán. Zvukový alarm dosahuje hodnotu až 90dB. 

Indikátor D-Light signalizuje, že bola funkčnosť zariadenia otestovaná a zariadenie sa môže bezproblémov používať. Daný prístroj zvládne i extrémne podmienky - prevádzková teplota od -40°C do +55°C.

Veľký displej indukuje príslušnú koncentráciu plynu. Zobrazuje tiež ďalšie dôležité informácie, napríklad dobu prevádzky a aj akapcitu batérie. Podsvietený displej umožňuje bezproblémové čítanie informácii aj v tme.

Výkonný senzor v zariadení s krátkou reakčnou dobou t-90 zaisťuje rýchle reakcie. Okrem štandartných alarmov môžete nastaviť prahové hodnoty alarmov pre TLV (varovná prahová hodnota) a STEL (krátkodobý limit expozície).

Rozmery: 64x 84 x20 mm

Hmotnosť: 106 g

Životnosť batérie: min. 2 roky

Prevádzková teplota: od -30°C do +55°C

Prevádzkový tlak vzduchu: od 700 do 1300 hPa

Prevádzková vlhkosť vzduchu: 10% - 90% relatívnej vlhkosti

Merací rozsah: 0 - 20 ppm

Hodnoty alarmu A1: 0,1 ppm

Hodnoty alarmu A2: 0,2 ppm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz