Dräger Pac® 6500 H2S

500 € 416,67 € bez DPH
Na dotaz

Ideálny prístroj pre osobné použitie pri bezpečnostnom meraní koncentrácie plynov. Pac 6500 je určený na rýchlu detekciu úniku syrovodíka. Pýšiť sa môže citlivým čidlom, jednoduchou obsluhou a veľkým displejom.

  • odhaľovanie úniku H2S (syrovodíka)
  • dva prívody vzduchu - vpredu a hore
  • spoľahlivé čidlo Dräger Sensor XXS

Detailné informácie

Podrobný popis

Dräger Pac 6500 uchováva záznamy o nameraných koncentráciách spolu s časom a dátom. S týmito dátami sa dá ďalej pracovať aj v počítači, kam ich stiahnete pomocou komunikačného rozhrania prístroja.

Detektor plynu má 360° alarm s rôznymi funkciami. Ak sa nameria koncentrácia nebezpečného plynu spustí sa vizuálny, zvukový a vibračný alarm. Dve blikajúce LED diódy zaisťujú, že alarm je viditeľný zo všetkých strán. Zvukový alarm dosahuje hodnotu až 90dB. 

Indikátor D-Light signalizuje, že bola funkčnosť zariadenia otestovaná a zariadenie sa môže bezproblémov používať. Daný prístroj zvládne i extrémne podmienky - prevádzková teplota od -40°C do +55°C.

Veľký displej indukuje príslušnú koncentráciu plynu. Zobrazuje tiež ďalšie dôležité informácie, napríklad dobu prevádzky a aj akapcitu batérie. Podsvietený displej umožňuje bezproblémové čítanie informácii aj v tme. 

Romery: 64x 84 x20 mm

Hmotnosť: 106 g

Životnosť batérie: min. 12 mesiacov

Prevádzková teplota: od -40°C do +55°C

Prevádzkový tlak vzduchu: od 700 do 1300 hPa

Prevádzková vlhkosť vzduchu: 10% - 90% relatívnej vlhkosti

Merací rozsah: 0-100 ppm

Hodnota alarmu A1: 10 ppm

Hodnota alarmu A2: 15 ppm

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz