Alkohol testery – koronavírus

Vzhľadom na zaznamenané prípady na koronavírusu na Slovensku je potrebné dbať na preventívne nariadenia. Pre používanie alkohol testera a vykonávania dychovej skúšky odporúčame dodržiavať taktiež preventívne opatrenie. Ide o používanie samostatne balených náustkov. Originálne náustky sú balené samostatne vždy, pri náhradách si treba vybrať samostatne balené náustky. V prípade potreby vykonávania dychovej skúšky vo firme so zamestnancami má pri tejto možnosti každý zamestnanec rozbaliť si náustok, ktorý použije iba on. V tomto prípade je istota, že náustok nebol použitý niekým iným a ani sa ho nikto pred ním nedotkol.

V prípadoch používania osobných alkohol testerov (iba pre vlastné použitie) taktiež odporúčame samostatne balené náustky. Osobný alkohol tester je vo veľkej miere používaný medzi rodinou a kamarátmi, kde sa na hygienu veľký dôraz nekladie. V prípade používania osobného alkohol testeru dvoma a viacerými ľuďmi preto odporúčame používanie týchto samostatne balených náustkov.

naustky-samostatne

Tiež vás chceme informovať, že aj my sme sa rozhodli prijať základné opatrenia na ochranu našich zákazníkov, ako aj zamestnancov. V súvislosti s koronavírusom nebude osobný odber pri predaji až do odvolania možný. V prípade kalibrácií vás chceme požiadať, aby ste nám dané testery posielali. Vzhľadom na hlásené problémy s doručovaním zásielok poštou Vás prosíme o posielanie testerov určených na kalibráciu kuriérom. Taktiež osobný odber pri kalibráciách nie je možný a všetky nakalibrované alkohol testery posielame naspäť kuriérskou službou.

Ďakujeme za pochopenie a želáme veľa zdravia!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie