V-NET AF-20

95 € 79,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.4.2024

Hľadáte alkohol tester na osobné či firemné účely, ktorý je jednoduchý na použitie? Skúste V-NET AF-20, tento detektor je založený na elektrochemickom senzore Fuel Cell Senzor – 0,12". Jeho presnosť merania sa pohybuje okolo 5 % do 0,50 promile a okolo 10 % od 1,00 promile, pričom má rozsah od 0,00 do 4,00 promile.

 

⇒ Doporučený počet meraní za týždeň: 25 *
⇒ Senzor: elektrochemický
⇒ Napájanie: 2x 1.5V AAA alkalické batérie
⇒ Pamäť: áno

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Alkohol detektor V-NET AF-20 sa predstavuje ako skvelá možnosť vďaka jeho kompaktnosti, spoľahlivosti a ľahkému ovládaniu. Tester ponúka pamäť, ktorá udrží informácie o posledných desiatich meraniach a počítadlo všetkých vykonaných meraní. Napája sa bežne dostupnými alkalickými batériami (použitie dobíjacích batérií neodporúčame).

Alkohol tester je po zapnutí pripravený merať do 15 sek. Rozsah meranie alkoholu v dychu sa pohybuje od 0,00 – 5,00 promile. Alkohol tester má zabudované počítadlo vykonaných meraní spoločne s pamäťou posledných 10 vykonaných meraní. Vyniká zdokonaleným snímačom a elektronikou s Fuel Cell Senzor – 0,12 "senzorom. Alkohol tester má nastavené automatické odpočítavanie dní do kalibrácie.

AF_20


AF-20_Fuel_Cell

  OBSAH BALENIA

tester Alkohol tester AF-20
naustok 3ks náustkov
baterka 2x 1.5V AAA alkalické batérie
navod Návod k obsluhe

  * Orientačny údaj. Maximálny doporučený počet meraní predstavuje priemer pri dlhodobej záťaži testeru s ohľadom na parametre senzoru.  

AF20

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz