Lifeloc Sentinel

2 499 € 2 082,50 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
14.6.2024

Veľkokapacitný systém na zabezpečenie nulovej tolerancie alkoholu v podniku. Ochrana Vašej prevádzky proti neželaným vstupom osôb pod vplyvom alkoholu nebola ešte nikdy taká jednoduchá.

⇒ Doporučený počet meraní za týždeň: neobmedzený
⇒ Senzor: elektrochemický
⇒ Napájanie: adaptér pre 120/240 V
⇒ Pamäť: nie
⇒ Další: bezkontaktné meranie
  elektrický výstup
  neprenosný

Detailné informácie

Podrobný popis

SENTINELTM je plne automatický systém testovania alkoholu v dychu, ktorý slúži na monitorovanie a zabránenie vstupu zamestnancov a návštevníkov pod vplyvom alkoholu do podniku. Systém SENTINELTM je pritom úplne samostatný, neinvazívny a bezkontaktný.

SENTINELTM bol vyvinutý na rýchle a opakované testovanie veľkého počtu osôb na výskyt alkoholu v dychu najmä vo veľkých podnikoch. Tento alkohol tester zvládne otestovať stovky ľudí po sebe. Robustný dizajn, prakticky odskúšaná senzorová technológia a jednoduché použitie zabezpečujú dlhú životnosť a vysokú mieru akceptácie. Urobte zo systému SENTINELTM svojho partnera pre zabezpečenie prevádzky Vášho podniku bez alkoholu.

Jednoducho implementovateľný a použiteľný

Systém SENTINEL môže byť využitý ako samostatne stojaci, alebo spojený s existujúcimi turniketmi, hodinami, alebo ďalšími systémami na kontrolu vstupu osôb. Systém SENTINEL je úplne samostatný a neinvazívny. Nevyžaduje asistenciu ani dohľad nad testovaním osôb. Výsledok merania zobrazuje s použitím jednoduchých medzinárodne rozpoznateľných symbolov. Testované osoby nie je potrebné na test nijako pripravovať alebo inštruovať.

Rýchly a spoľahlivý

Test sa spustí automaticky po vdýchnutí osoby do zberného otvoru prístroja a trvá menej ako 2 sekundy. Výsledok sa v prípade negatívneho výsledku ukáže ihneď, v prípade pozitívneho výsledku za menej ako 10 sekúnd. SENTINEL bez problémov zvládne stovky meraní za hodinu, čím zabezpečí bezproblémový vstup do podniku bez zdržaní a spomalení.

Ekonomický

Na prevádzku systému nie sú potrebné náustky. Anodizovaný hliníkový plášť chráni prístroj pred nečistotami, prachom a vibráciami z okolia. Systém má komplexnú jednoročnú záruku s možnosťou predĺženia.

Kalibrácia

Kalibrácia je vykonávaná raz ročne priamo na mieste servisným pracovníkom. Cena kalibrácie sa odvíja od počtu kalibrovaných zariadení. V cene kalibrácie je zarátaná cena práce servisného pracovníka, kalibračný plyn a doprava na miesto do 50km od BA.

Technické parametre

Displej Plnofarebný LCD
Rozmery 203 x 330 mm
Hmotnosť 2,15 kg
Odoberanie vzorky dychu Automatické pasívne
Senzor 1“ platinový elektrochemický
Inicializácia systému 90 s.
Komunikácia Výstup dvojpolohového prepínača
Aktualizácia softvéru Prostredníctvom USB
Nastavenie tolerancie Neobmedzené užívateľské
Doba odpovede Okamžitá pri negatívnom výsledku, do 10 s. pri pozitívnom výsledku
Doba regenerácie Okamžitá po negatívnom výsledku, do 20 s. po pozitívnom výsledku predchádzajúceho merania
Prevádzková teplota 0 – 55 °C
Napájanie 9V 3 A drôtové priamo alebo ACadaptér z 90 VAC – 264 VAC
Regulácia napätia +/- 5% Maximálne zvlnenie 1% Vp-p
Vonkajší obal Anodizovaný alumíniový
Certifikácie CE, IP54
Záruka 1 rok – možnosť predĺžiť

 

beznaustkovy_tester_sentinel

 
sentinel_beznautkovy_tester

 

   

alkohol-tester-sentinel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz