Dräger Alcotest 7000

1 290 € 1 075 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Dräger Alcotest® 7000 nastavuje nové štandardy prístrojov na meranie alkoholu v dychu. Medzi jeho výhody patrí širší rozsah teplôt na meranie, nízke nároky na údržbu a bohaté možnosti pre prácu v sieti. Dychovú skúšku na prítomnosť alkoholu je možné prístrojom vykonávať s náustkom alebo za použitia lievika. Spoľahlivé dychové skúšky na prítomnosť alkoholu neboli nikdy tak rýchle, jednoduché a efektívne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kalibrácia iba raz za rok

Prístroje na meranie alkoholu v dychu sa obvykle musia kalibrovať každých šesť mesiacov. Vďaka svojej výnimočnej stabilite merania potrebuje prístroj Dräger Alcotest® 7000 kalibráciu iba raz za 12 mesiacov. V dôsledku toho budete musieť prístroje na meranie alkoholu v dychu odoberať, odosielať do servisu a znovu vydávať iba raz ročne. Tým sa šetrí čas a predovšetkým peniaze.

Dve metódy merania v jednom prístroji

Okrem klasickej dychovej skúšky s náustkom môžete pomocou prístroja Alcotest 7000 vykonávať aj dychové skúšky pomocou lievikového nástavca. To vám umožní vykonať veľké množstvo dychových skúšok na prítomnosť alkoholu vo veľmi krátkom čase: je to časovo úsporné, nákladovo efektívne a hygienické. Dychová skúška pomocou lievikového nástavca vám poskytne prvotnú informáciu o tom, či je alebo nie je v dychu testovanej osoby prítomný alkohol. Ak je odpoveď áno, jednoducho, stlačením tlačidla, prepnete prístroj do režimu dychovej skúšky s náustkom. Nasledujúca dychová skúška vám potom ukáže skutočnú hladinu alkoholu v dychu testovanej osoby.

Široký rozsah teplôt

S prístrojom Alcotest 7000 môžete vykonávať spoľahlivé merania aj pri extrémnych teplotách. Patentovaný systém ohrevu prístroja pre dychovú skúšku a vysoko kvalitné materiály zaisťujú spoľahlivé výsledky pri teplotách od -10 °C až +55 °C.

Sieťové riešenia

Integrovaná technológia Bluetooth® Low Energy vám ponúka energeticky úsporné digitálne pripojenie prístroja a jeho dát. To má mnoho výhod: Napríklad bezdrôtové pripojenie prístroja pre dychovú skúšku na mobilné tlačiarni Dräger BT vám umožní vytlačiť výsledky dychovej skúšky na vzdialenosť až 15 metrov. Naše softvérové ​​riešenie „Dräger add“ vám navyše uľahčuje rad postupov, ako je presné mapovanie polohy, digitalizácia osobných údajov a výsledkov dychovej skúšky na mieste. Softvér spoločnosti Dräger vám umožní sťahovať namerané dáta a oveľa viac. Prístroj Alcotest 7000 môžete tiež pripojiť priamo k počítaču pomocou kábla USB-C a stiahnuť si výsledky dychových skúšok.

Vysoké medze detekcie alkoholu

Zvýšená kapacita výkonu prístroja Alcotest 7000 zahŕňa aj jeho rozsah merania. Maximálna hodnota merania alkoholu v krvi, ktorú možno namerať pomocou tohto prístroja na dychovú skúšku, je až 6 ‰. Ak je táto hranica rozsahu merania prekročená, displej vám to oznámi.

Hygiena plus s prístrojom Alcotest

Hygiena je stále dôležitejšou súčasťou nášho každodenného života. Prístroje Alcotest spoločnosti Dräger pre meranie alkoholu v dychu používajú neinvazívne meracie technológie s vysokým stupňom hygieny  pre užívateľov aj testovanú osobu  vďaka nasledujúcim vlastnostiam:

‒ Vydychovaný vzduch je počas dychovej skúšky vedený mimo prístroja, nie cez neho.

‒ Medzi užívateľom a testovanou osobou je v priebehu dychovej skúšky uhol 90°.

‒ Jednorazové náustky i lievikové nástavce sú balené jednotlivo.

‒ Výhody náustkov „Slide 'n' Click“:bezpečná a hygienická vzdialenosť medzi užívateľom a testovanou osobou , dištančná zarážka zabraňuje priamemu kontaktu medzi ústami a prístrojom , náustok je možné ľahko vybrať, spätná klapka zabraňuje vdýchnutiu vzduchu cez náustok.

‒ Výhody vymeniteľného lievikového nástavca:  žiadny telesný kontakt s testovanou osobou, blokuje spätný tok vlastného vydychovaného vzduchu testovanej osoby, čo zabraňuje vdýchnutiu potenciálnych patogénov od predchádzajúcich testovaných osôb

‒ Ešte viac priestoru medzi užívateľom a testovanou osobou sa vytvorí naskrutkovaním štandardnej selfie tyče (predáva sa samostatne) do prípojného miesta so závitom.

 

 OBSAH BALENIA

tester Alkohol tester Dräger Alcotest 7000
naustok 3 ks náustkov
kablik USB kábel
snurka na ruku Šnúrka  na ruku
navod Návod k obsluhe

* Orientačný údaj. Maximálny doporučený počet meraní predstavuje priemer pri dlhodobej záťaži testera s ohľadom na parametre senzoru.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz