Alkohit X100

264 € 220 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.4.2024

Alkohol tester Alkohit® X100 s tlačiarňou je profesionálne zariadenie, určené na meranie alkoholu v dychu s možnosťou bezdrôtovej tlače. Tlačiareň Alkohit D100 má vstavaný Bluetooth modul pre bezdrôtovú tlač výsledkov merania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Európska značka Alkohit ® zaručuje, že do všetkých modelov sú inštalované výhradne európske a americké senzory, takže nároční európski spotrebiteľi si môžu byť istí kvalitou a stabilitou merania. U alkohol testerov ALKOHIT ® NIE sú použité senzory čínske alebo kórejské.

Tlačiareň Alkohit D100 má vstavaný Bluetooth modul pre bezdrôtovú tlač výsledkov merania. Tento protokol je vytlačený v troch jazykoch: nemecky, anglicky a poľsky. Tlačiareň používa technológiu tepelnej tlače, ktorá je v súčasnej dobe používaná vo fiškálnych tlačiarňach. Ako samotný alkohol tester, tak aj tlačiareň sú vybavené Li-ion batériami, kryty s klipom umožňujú pripevnenie na opasok a napájanie na nabíjačku, a celá zostava je umiestnená do hlinkového kufríka, ktorý chráni prístroje pred poškodením.

Alkohit X100 je nepochybne profesionálny alkohol tester, ktorý kombinuje modernú eleganciu s množstvom inteligentných funkcií. Jednou z hlavných výhod tohto prístroja je stabilný platinový elektrochemický senzor - rovnako ako v modeli AH69, ktorý bol oprávnený kontrolovať vodiča na cestách Národným úradom pre bezpečnosť cestnej premávky v Portugalsku.

Alkohit ® X100 získal uznanie vedúcich manažérov na jednej z najdôležitejších udalostí priemyslu v Európe - Fleet Awards, ktorú organizuje Fleet Management Institute, ktorý podporuje poľské predstavitelia priemyslu na trhu. Víťazi ankety boli vyhlásení počas slávnostného Galie Fleet Awards 2011, ktorý sa konal 11. mája vo Varšave v Marriott Hotel. Alkohit X100 bol zvolený VÝROBKOM ROKA 2011!

Prístroj je vybavený jedným z najlepších elektrochemických senzorov v rade Alkohit ® a 32-bitovým mikroprocesorom, ktorý umožňuje viac ako 350 meraní, vykonávaných v priebehu jednej hodiny. Presné a rýchle merania nie sú jedinou požiadavkou, ktorou sa riadil vývoj tohto modelu. Alkohit X100 je navrhnutý s najnižšími prevádzkovými nákladmi, vzhľadom na veľký počet meraní v podnikoch a inštitúciách. Tento základný cieľ bol dosiahnutý vďaka takým vlastnostiam, ako schopnosť vykonávať meranie pomocou nalievačky namiesto náustkov, a vybavenie samotného alkohol testera vysokokapacitnou Li-Ion batériou (podobne ako u mobilných telefónov), ktorý sa nabíja zo siete alebo cez USB port vášho počítača.

Prevádzková doba pri plne nabitej batérii po dobu asi 20 hodín je unikátna funkcia medzi alkohol testermi. Alkohit X100 je vybavený mnohými ďalšími funkciami, ako sú počítadlo a pamäť merania, signalizácia vybitej batérie, meranie v manuálnom aj automatickom režime, dátum a hodiny reálneho času, funkcia automatického vypnutia a ďalšie. Unikátna a inovatívna montáž náustkov modelu Alkohit® X100 s rotáciou na 360° umožňuje pohodlné vykonávanie merania aj v prípade, keď je skúška vykonávaná v neobvyklej polohe. Toto riešenie zvyšuje bezpečnosť merania a bráni možnému poškodeniu osoby vyskúšané.

 

Rozsah merania: 000.0-300.0g/100mL 0.000-3.000mg/L 000.0-630.0mg/100mL 0.000-0.630% 0.000-6.300g/L 32 bit mikroprocesor

  • Presnosť: 5%
  • Farba: čierna
  • Rozmery: 128 mm x 59 mm x 27 mm
  • Váha: 148 g (bez batérie 126 g)
  • Pracovné podmienky: - teplota: 0 °C až +45 °C, vlhkosť: 10 až +85 %
  • Skladovacie podmienky: -10 °C až +25 °C

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz