Alcovisor Satellite

250 € 208,33 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.12.2022

Alkohol tester Alcovisor Satellite je štýlovo vyzerajúci, rýchly a presný tester na alkohol s nabíjacou lítiovou batériou. Alkohol tester Alcovisor Satellite disponuje profi triedou Fuel Cell senzora, ktorý zaručuje vysokú presnosť merania.

⇒ Doporučený počet meraní za týždeň: 100 *
⇒ Senzor: elektrochemický
⇒ Napájenie: vnútorná dobíjateľna
  Li-ion batéria 2.600 mAh
⇒ Pamäť: 10 meraní

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Alkohol tester Alcovisor Satellite je štýlovo vyzerajúci, rýchly a presný tester na alkohol s nabíjateľnou lítiovou batériou. Alkohol tester disponuje profi triedou Fuel Cell senzora (vylepšený Fuel Cell senzor s rozmerom až 0,5"), ktorý zaručuje vysokú presnosť merania a opakovaného okamžitého merania v čo najkratšom čase. V praxi to znamená, že tester je pripravený na meranie prakticky okamžite po zapnutí a výsledok vyhodnotí do 5 sekúnd. To z neho robí najrýchlejší a najpresnejší tester vo svojej kategórii. Veľká pochvala patrí aj vnútornej batérii, ktorá má kapacitu 2600mAh a vydrží tak viac ako 500 meraní. Ak sa batéria vybije, nabijete ju jednoducho cez mikroUSB konektor cez počítač, alebo bežnou mikroUSB nabíjačkou. Vďaka batérii môžete prístroj využiť na nabíjanie iných elektronických zariadení. S alkohol testerom Satellite máte stále poruke PowerBank pre svoj telefón alebo fotoaparát!

Tento tester často využívaju menšie spoločnosti na námatkovú kontrolu zamestnancov, ale aj vodiči z povolania, keďže potrebujú mať istotu, že sa môžu spoľahnúť na svoj alkohol tester. 

Prevádzková teplota: 0 do 40 °C

Kalibrácia: pravidelne po 6 mesiacoch

Doporučený počet meraní za týždeň: 100 meraní

Presné a veľmi rýchle meranie

Čas prípravy na meranie: 2 s

Čas reakcie: 5 s

Odchýlka merania

Senzor novej generácie zabezpečuje rýchlosť, presnosť a spoľahlivosť. Presnosť merania: + / - 0.05 ‰ pri 0.50 ‰ , nad 0.50 ‰ +/- 5%. Najpresnejší tester vo svojej triede.

Kompaktný a ergonomický dizajn

Počítadlo vykonaných meraní

Pamäť na 10 meraní

LCD display

Vstupný USB port: Micro USB 5V 0.5A

Výstupný USB port: USB 5V 0.5A

 

OBSAH BALENIA

tester Alkohol tester Alcovisor Satellite
obal Textilné púzdro
naustok 5ks náustkov
baterka vnútorná dobíjateľna batéria
kablik USB kábel
navod Návod k obsluhe

  * Orientačný údaj. Maximálny doporučený počet meraní predstavuje priemer pri dlhodobej záťaži testeru s ohľadom na parametre senzoru. 

 

Satellite

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz