Alcovisor Phoebus

Novinka Tip
Značka: Alcovisor
1 590 € 1 325 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
10.2.2023

Alcovisor Phoebus je obľúbený a vyhľadávaný alkohol tester firmami s väčším množstvom zamestnancov. Primárnou úlohou je monitorovanie zamestnancov do podniku na základe dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu.

Phoebus bol vyvinutý na rýchle a opakované testovanie veľkého počtu osôb na výskyt alkoholu v dychu najmä vo veľkých podnikoch. Robustný dizajn, prakticky odskúšaná senzorová technológia a jednoduché použitie zabezpečujú dlhú životnosť a vysokú mieru akceptácie.

⇒ Doporučený počet meraní za týždeň: neobmedzený
⇒ Senzor: elektrochemický
⇒ Napájanie: AC 100-240V 50-60Hz DC12V 3A
⇒ Pamäť: 20 000 záznamov
  10 000 užívateľských profilov
⇒ Ďalšie: bezkontaktné meranie
  elektrický výstup

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka biometrii tváre vie zo svojej databázy priradiť zamestnancov k dychovej skúške. Prístroj dokáže po úvodných nastaveniach pracovať sám bez povinnosti obsluhy. Zariadenie tiež dokáže komunikovať so vstupnou kartou (NFC systém). To znamená, že v prípade pozitívneho výsledku alebo vysokej teploty, nevpustí zamestnanca na pracovisko.

Zariadenie ponúka možnosť prepojenia s Backend serverom. Ten funguje ako cloudový systém na ktorom môžete pohodlne upravovať informácie o svojich zamestnancoch. Cez tento systém viete spravovať množstvo zariadení. Pri nahrávaní nového profilu používateľa (zamestnanca) do systému potrebujete urobiť prvý krok cez zariadenie. V prípade používania viacerých zariadení si viete tieto profily nahrávať na rôzne zariadenia, ktoré máte pripojené na svoj server. Počet registrovaných zariadení je bez obmedzenia. Záznamy z dychových skúšok sú nahrávané na server v reálnom čase. Zoznam výsledkov je možné vďaka tomuto serveru vyexportovať ako excel súbor. Bezkontaktné meranie teploty je sprostredkované IR (infračerveným) tepelným senzorom. Meranie prebieha bezkontaktne a nie je nutný žiadny kontakt užívateľa so zariadením. Meranie je rýchle (do 1 sekundy) a presné (odchýlka merania je menšia ako 0,3 ° C). Záznamy z týchto meraní je tiež možné vyexportovať ako excel súbor (podobne ako výsledky z dychových skúšok).

 

Kalibrácia

Doporučená frekvencia kalibrácie je každých 6 mesiacov. Prístroj má jednoducho vybrateľný senzor, čiže nie je potrebná kalibrácia na mieste.

Technické parametre

Rozmery

200mm x 2200 mm x 88mm

Hmotnosť

1488 g

Odoberanie vzorky dychu

Automatické pasívne

Senzor

elektrochemický

Prepojenie

Prostredníctvom USB

Pripojenie na sieť

WIFI, 4G (voliteľné), Ethernet

Doba testovania

4s.

Doba regenerácie

Okamžitá po negatívnom výsledku, 30 s. po pozitívnom výsledku predchádzajúceho merania

Prevádzková teplota

-10°C – +50 °C

Skladová teplota

-20°C – +50 °C

Napájanie

AC 100-240 V 50-60Hz DC12V 3A

Pamäť

20 000 záznamov z testovania

10 000 zaregistrovaných tvárí do systému

Rozsah merania

0,00‰ - 4,00‰

Presnosť merania

od 0,00‰ do 1,00 ‰ - +/-5%

od 1,00‰ dp 1,50 ‰ - +/-8%

viac ako 1,5‰ - +/-10%

 

phoebus advanced_teplota

phoebus advanced_server

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz