AlcoBlow

499 € 415,83 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Beznáustkový alkohol tester s veľmi jednoduchým a intuitívnym ovládaním (iba 2 tlačidlá). Analýzu dychu vykonáva rýchlo a pri výsledku do 1,00‰ môžete po 2 sekundách vykonať opätovné meranie.

⇒ Doporučený počet meraní za týždeň: neobmedzené
⇒ Senzor: elektrochemický
⇒ Napájanie: alkalické batérie 4xAA (LR06)
⇒ Pamäť: nie
⇒ Dalšie: aktívne a pasívne meranie

Detailné informácie

Podrobný popis

AlcoBlow ako beznáustkový tester ponúka rýchlu kontrolu väčšieho množstva ľudí. Pri meraniach neprichádza k fyzickému kontaktu medzi testovanou osobou a zariadením. Vďaka jednoduchému ovládaniu stačí prístroj zapnúť a hneď môžete začať s dychovými skúškami. Životnosť batérii je vysoká (okolo 5000testov) vďaka celkovej nízkej spotrebe energie.

Použitím vlastného elektrochemického senzoru Lion sľubuje výrobca malú pravdepodobnosť ovplyvnenia výsledku inou substanciou než je alkohol (napr. CO2, CO, euaklyptus, acetón,...). AlcoBlow sa teší obľube u policajných príslušníkov napr. vo Veľkej Británii, ktorý ho používajú na orientačné merania pred použitím akreditovaných testerov. Preto je aj vhodný pre firmy s väčším množstvom zamestnancov alebo aj pre organizátorov hromadných spločenských akcii.

Výsledky meraní sú zobrazené skrz 2 trojfarebné LED diódy, ktoré sú sprevádzané zvukovým alarmom na základe nameraných hodnôt.
Okrem aktívneho merania ponúka prístroj aj meranie v pasívnom režime. Tento režim sa využíva pre zisťovanie alkoholu v dychu osôb, ktoré nie sú spôsobilé pre aktívne meranie (napr. osoba v bezvedomí) alebo na prítomnosť alkoholu v nápojoch.


 

Beznáustkový tester

2x trojfarebná LED signalizácia

Jednoduché a intuitívne ovládanie

Automatické a pasívne meranie 

Rýchle meranie

Čas prípravy na meranie: 2 s po nameraní 0,00‰

                                     20s po nameraní 1,00‰

Nízka spotreba batérie

až 5000 testov bez výmeny batérii

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz